Biopron Forte Doplňuje probiotika a prebiotika nejen na cestách.

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců
Doplněk bezlepkové stravy

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Mária

  Biopron Forte jsme do teď neznali a použili na naší rodinné dovolené u moře já malé děti i manžel a vyhnuli se nám veškeré zažívací potíže. Aplikace taky vpořádku. Tento rok se to obešlo i bez klasické slivovice, takže mohu doporučit všem. Naprostá spokojenost.  

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Irena

  Bipron forte upravil mou střevní mikroflóru během krátké doby. Se zažíváním mám problémy delší dobu z důvodů nepravidelné stravy, stresu a vracejících se vaginálních mykoz. Nyní mohu říct, že se cítím mnohem lépe, netrpím žádnými vedlejšími příznaky zažívacích potíží. Brala jsem ze začátku 2 tablety 2x denně, nyní 1x denně a mám v plánu dlouhodobé užívání preventivně. Produkt doporučuji!

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Soňa

  S biopronem mám již opakovanou zkušenost a musím říct, že opět nezklamal. Často mě po ránu bolelo břicho a vlastně i často během dne. S jídlem chvátám. Zažívání dostává zahul. I díky Biopronu a zpomalení konzumace jídla se celkový zdravotní stav zlepšil. Tableta se dobře polyká, neměla jsem problém. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Hanka

  S užíváním jsem začala po porodu, kdy bylo mé zažívání velmi rozházené. Výsledek byl znatelný již po pár dnech užívání. Ocenila jsem, že Biopron forte mohou i děti a vyzkoušela u svého dvouletého syna, který trpěl zácpou. I jeho zažívání se po pár dnech zlepšilo. Konzumace pilulky snadná pro dospělého, i dítě (vysypání obsahu pilulky do jídla). Biopron forte budeme užívat i nadále.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Michaela

  Nejjednodušší bylo vždy užívat tobolku ráno se snídaní. Dávala jsem si opravdu pozor, abych tobolku zajídala. Stačilo jen lehce zapít, abych tobolku spolkla. Nebylo vůbec potřeba ji vysypávat.
  Co se týče účinků, nebylo to sice ze dne na den, ale po delší době pozoruji nejen zlepš

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lenka

  Mám na doporučení a nutná součást lékárničky už několik let. Nedám na probiotika dopustit.

 • Petra Jordatijová

  Biopron jsem užívala již opakovaně, vždy na vyrovnání střevní mikroflóry, po užívání antibiotik a nebo po prodělané střevní viróze a vždy jsem byla spokojená.

 • Pavli

  Vyzkousela jsem tobolky, ktere obsahuji S.Boulardii, probiotika a prebiotika, Biopron FORTE jako tehotna. Traveni se upravilo behem 3-4 dnu. Diky, palec nahoru ! Tobolky jdou lehce polykat, pri jidle, nebo muzete vysypat do piti. Mela jsem na navsteve i malou neter a te jsem prave vysypala tobolku do vody. Lehky prujem mela za 2 dny pod kontrolou. Doporucila jsem cele rodine jako prevenci, az pojedou k mori. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina K.

  Používám kvůli syndromu dráždivého střeva. Stav je o něco lepší. Nežádoucím účinkem je nadýmání.

 • Paja.Kopuleta

  Biopron si vždy ordinuji hlavně u dovolené v Egyptě, kde se to jen hemží průjmy a i doma máme občas rozhozené trávení z jinému rytmu dne. Může za to především stravování all inclusive, na které doma nejsme zvyklí a zažívání je tak zatížené. Probiotika je pomohou hodit zpět do pohody a my se tak zase cítíme lépe :-)

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?