Biopron Forte Doplňuje probiotika a prebiotika nejen na cestách.

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců
Doplněk bezlepkové stravy

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Petra

  Doporučuji. Vyzkoušeno a splnilo očekávání. Zažívání se zlepšilo, střevní potíže a nadýmání odeznělo. Vyzkoušela jsem u synů, kteří měli průjem. Použití snadné. U syna (2,5 roků) jsem vysypala do jídla nebo do čaje. Velmi dobré účinky budou s užíváním antibiotik, kdy je potřeba zažívací trakt napravit do normálu.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Dominika

   S probiotiky Biopron FORTE jsem nadmíru spokojená. Střevní potíže rychle vymizely a došlo celkově ke zlepšení stavu střevní mikroflory po několika dnech. Pilulky jsou lehce polykatelné, případně je lze i vysypat. Tento výrobek bych doporučila, myslím si, že je opravdu kvalitní a pomůže.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Teris146

  Probiotika se snažím užívat dlouhodobě kvůli neustálým zažívacím problémům a častým zánětům. Biopron FORTE jsem pořídila už podruhé, protože jsem s nimi spokojená, v obou případech jsem zaznamenala zlepšení.

 • Ivet_Danny

  Probiotika jsou pro mě záchrana. Právě v létě při cestování na dovolenou se vždycky bojím střevních potíží a musím mít zásobu SOS léků. Žaludku se po nich uleví. V krabičce je jich tak akorát. Doporučila bych. 

 • Kateřina

  Po dvou dnech používání Biopron forte se mi ohodne zlepšil zažívací problém, průjem po třech dnech zcela odezněl. Zdravotně jsem se cítila celkově mnohem lépe. Pilulka se dobře polyká a je lehce stravitelná. Všem ostatním uživatelům mohu doporučit. Je vhodná i pro děti. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Vendula

  Biopron Forte mi vrátil do normálu moje zažívání po dobrání antibiotik. Byla jsem zvyklá vždy kupovat pouze Biopron a tentokrát jsem zvolila Forte a byla to dobrá volba, nástup účinku byl mnohem rychlejší a já se tak cítila i rychleji v pohodě. Kapsle se mi zdála trochu větší než u klasické formy Biopronu, ale problém se spolknutím nebyl žádný. Když jsem Biopron Forte podávala svému dvouletému synovi po střevní chřipce, kapsli jsem mu vysypala na lžičku. Pro preventivní užívání bych volila asi klasickou formu, ale při akutních potížích už budu sahat vždy jen po Forte.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Romana

  S tímto produktem jsem nadmiru spokojena. Uzivala jsem i pri kojeni a dcerce to nedelalo zadny problem. Navic se mi i upravilo zazivani. Vzdy jsem mela problemy s pravidelnosti. Diky Biopronu tento prpblem vymizel. Uzivala jsem 1 tobolku denne vzdy rano se snidani. Vrele doporucim dalsim uzivatelum. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lucie

  Biopron jsem si velmi oblíbila a hodně mi pomohl. Často mívám potíže se zažíváním, zvláště při velké stresové zátěži nebo při cestování. Když jsem začala brát Biopron, moje obtíže se velmi zlepšily. Co je pro mě osobně velké plus je to, že prášek se může z tobolky vysypat a nemusí se polykat celá tableta, s čímž mívám normálně problémy. Prášek v tabletě je chuťově neutrální.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Biopron Forte mohu jen doporučit. Mohu říct, že se mi trávení zlepšilo, často trpím na průjmy a to zcela odeznělo. Dokonce jsem neměla problémy ani s trávením teď na zahraniční dovolené, což je super. Je vidět, že tabletky zabírají, u mě po pár dnech. Tabletky jsou malý takže se dobře polykají. :) 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Během užívání se mi po pár dnech upravila nepravidelnost stolice a nadýmání. snadno se polyká. Biopron forte jsem dávala také synovi, který musel brát antibiotika. po nich dříve měl vždy průjem a tentokrát neměl. vysypávala jsem mu to do jídla a zamíchala. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?