Biopron Forte Doplňuje probiotika a prebiotika nejen na cestách.

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců
Doplněk bezlepkové stravy

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Jiji

  Probiotika Biopron je moje záchran, při letních měsících určitě moc doporučuji i kvůli celkové imunitě. Tuto značku vyhledávám i pro své děti. U malého jsem si nemohla vynachválit kapky, které se přidaly do pití. Za mě moc doporučuji.

 • Jana

  Během užívání se mi po pár dnech upravila nepravidelnost stolice a nadýmání. snadno se polyká. Biopron forte jsem dávala také synovi, který musel brát antibiotika. po nich dříve měl vždy průjem a tentokrát neměl. vysypávala jsem mu to do jídla a zamíchala. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Je to vynikající výrobek pro zažívání a úpravu. Probiotika pomáhají proti zácpě průjmu a upravují vyprazdňování. Pomáhá i mému příteli který má crohnovu chorobu a díky němu nemá průjem. Mě pomohl upravit vyprazdňování a je moc dobrý. Je to dobrý výrobek je relativně levny

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Romana

  S tímto produktem jsem nadmiru spokojena. Uzivala jsem i pri kojeni a dcerce to nedelalo zadny problem. Navic se mi i upravilo zazivani. Vzdy jsem mela problemy s pravidelnosti. Diky Biopronu tento prpblem vymizel. Uzivala jsem 1 tobolku denne vzdy rano se snidani. Vrele doporucim dalsim uzivatelum. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kristýna

  Doporučujeme, za mě zatím nejlepší probiotika co jsem vyzkoušela. Probiotika kupuji pravidelně na každou dovolenou, ale stejně mě většinou nějaké obtíže postihnou, letos poprvé s biopron forte vše v pořádku. Doporučuji tedy dál i svým známým. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Glady

  Brala jsem kvůli zažívacím potížím, Biopron FORTE zabral. Vyzkoušela jsem několik druhů probiotik, ale podle mých zkušeností je Biopron FORTE nejlepší. Užívám ho proto stabilně a jsem spokojena. 

 • Kateřina

  Po dvou dnech používání Biopron forte se mi ohodne zlepšil zažívací problém, průjem po třech dnech zcela odezněl. Zdravotně jsem se cítila celkově mnohem lépe. Pilulka se dobře polyká a je lehce stravitelná. Všem ostatním uživatelům mohu doporučit. Je vhodná i pro děti. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Cherrynka

  Probiotika Biopron FORTE jsou opravdu prima. Pořídila jsem si je, když jsem jela na dovolenou a neprohloupila jsem. Celá dovolená byla příjemná bez střevních obtíží. Vůbec nezatěžují žaludek a já je mohu doporučit.

 • Paja.Kopuleta

  Biopron si vždy ordinuji hlavně u dovolené v Egyptě, kde se to jen hemží průjmy a i doma máme občas rozhozené trávení z jinému rytmu dne. Může za to především stravování all inclusive, na které doma nejsme zvyklí a zažívání je tak zatížené. Probiotika je pomohou hodit zpět do pohody a my se tak zase cítíme lépe :-)

 • Jana

  Biopron FORTE  naprosto dokonale zapadl do naší rodiny, bereme ho sebou na dovolenou, výlety, na zahradu na grilování. Perfektně jde spolknout celá tableta, kterou samozřejmě zapijeme nejlépe vodou.
  Nikdo z naší rodiny nemá zažívací potíže natož,aby měl někdo průjem.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?