Biopron Forte Doplňuje probiotika a prebiotika nejen na cestách.

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců
Doplněk bezlepkové stravy

Chcete připravit vaši mikrobiotu (dříve známou jako mikroflóra) na cestování nebo na objevování nových gastronomických zážitků? 

Biopron Forte s probiotickou kvasinkou Saccharomyces boulardii, laktobacily a prebiotiky vám poskytne trojí doplnění střevní mikrobioty nejen na cesty. A tak si můžete užít skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Martina

  Biopron FORTE jsem si vybrala na moje potíže s nadýmáním a průjmy. Již po týdenním užívání a našem častým grilování se cítím lépe a nepociťuji žádné negativa. Tobolky se dobře zapíjí nejlépe teplým nápojem. Protože se cítím dobře tak druhou část tobolek dám k užívání manželovy který má občas střevní problémy.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Petra

  Doporučuji. Vyzkoušeno a splnilo očekávání. Zažívání se zlepšilo, střevní potíže a nadýmání odeznělo. Vyzkoušela jsem u synů, kteří měli průjem. Použití snadné. U syna (2,5 roků) jsem vysypala do jídla nebo do čaje. Velmi dobré účinky budou s užíváním antibiotik, kdy je potřeba zažívací trakt napravit do normálu.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Glady

  Brala jsem kvůli zažívacím potížím, Biopron FORTE zabral. Vyzkoušela jsem několik druhů probiotik, ale podle mých zkušeností je Biopron FORTE nejlepší. Užívám ho proto stabilně a jsem spokojena. 

 • Paja.Kopuleta

  Biopron si vždy ordinuji hlavně u dovolené v Egyptě, kde se to jen hemží průjmy a i doma máme občas rozhozené trávení z jinému rytmu dne. Může za to především stravování all inclusive, na které doma nejsme zvyklí a zažívání je tak zatížené. Probiotika je pomohou hodit zpět do pohody a my se tak zase cítíme lépe :-)

 • Pavli

  Vyzkousela jsem tobolky, ktere obsahuji S.Boulardii, probiotika a prebiotika, Biopron FORTE jako tehotna. Traveni se upravilo behem 3-4 dnu. Diky, palec nahoru ! Tobolky jdou lehce polykat, pri jidle, nebo muzete vysypat do piti. Mela jsem na navsteve i malou neter a te jsem prave vysypala tobolku do vody. Lehky prujem mela za 2 dny pod kontrolou. Doporucila jsem cele rodine jako prevenci, az pojedou k mori. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Biopron Forte mohu jen doporučit. Mohu říct, že se mi trávení zlepšilo, často trpím na průjmy a to zcela odeznělo. Dokonce jsem neměla problémy ani s trávením teď na zahraniční dovolené, což je super. Je vidět, že tabletky zabírají, u mě po pár dnech. Tabletky jsou malý takže se dobře polykají. :) 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Tablety Biopron Forte jsem užívala hlavně v období dovolené a letního grilování, kdy se člověk občas nekontroluje a sní nebo vypije víc než by měl :-). 
  Užívala ho i starší dcera, která občas trpí bolestmi břicha. 
  Cena tobolek je sice trochu vyšší, ale za úlevu od střevních potíží to určitě stojí.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Ingrid

  Díky Biopronu Forte jsem se během dvou dnů zcela zbavila obtíží se zažíváním, se kterými jsem dlouho bojovala. Kapsle není velká a dá se snadno spolknout, komu by takový způsob nevyhovoval, dá se kapsle snadno vysypat třeba do džusu. je vhodný i pro děti, proto určitě doporučuji

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Biopron FORTE  naprosto dokonale zapadl do naší rodiny, bereme ho sebou na dovolenou, výlety, na zahradu na grilování. Perfektně jde spolknout celá tableta, kterou samozřejmě zapijeme nejlépe vodou.
  Nikdo z naší rodiny nemá zažívací potíže natož,aby měl někdo průjem.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Vendina

  Probiotika super při problémech rychle vyřeší-což je velké plus. Cena je sice vyšší,ale zase kvalita tomu odpovídá.Na dovolené jsem pomohla jednomu pánovi,bylo mu hrozně zle a divil se,jak rychle přišla úleva

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?