Biopron Forte Doplněk bezlepkové stravy

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Jana

  Tablety Biopron Forte jsem užívala hlavně v období dovolené a letního grilování, kdy se člověk občas nekontroluje a sní nebo vypije víc než by měl :-). 
  Užívala ho i starší dcera, která občas trpí bolestmi břicha. 
  Cena tobolek je sice trochu vyšší, ale za úlevu od střevních potíží to určitě stojí.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Michaela

  Nejjednodušší bylo vždy užívat tobolku ráno se snídaní. Dávala jsem si opravdu pozor, abych tobolku zajídala. Stačilo jen lehce zapít, abych tobolku spolkla. Nebylo vůbec potřeba ji vysypávat.
  Co se týče účinků, nebylo to sice ze dne na den, ale po delší době pozoruji nejen zlepš

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Pavli

  Vyzkousela jsem tobolky, ktere obsahuji S.Boulardii, probiotika a prebiotika, Biopron FORTE jako tehotna. Traveni se upravilo behem 3-4 dnu. Diky, palec nahoru ! Tobolky jdou lehce polykat, pri jidle, nebo muzete vysypat do piti. Mela jsem na navsteve i malou neter a te jsem prave vysypala tobolku do vody. Lehky prujem mela za 2 dny pod kontrolou. Doporucila jsem cele rodine jako prevenci, az pojedou k mori. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jiji

  Probiotika Biopron je moje záchran, při letních měsících určitě moc doporučuji i kvůli celkové imunitě. Tuto značku vyhledávám i pro své děti. U malého jsem si nemohla vynachválit kapky, které se přidaly do pití. Za mě moc doporučuji.

 • Martina

  Po používání produktu jsem cítila výrazné zlepšení zažívání.  Určitě to není moje poslední balení. Vhodný bude i na cestování a při použití antibiotik. Super je že je vhodný i pro děti. Má výborné složení prospěšných  Lactobacilů. Za mne mohu jen a jen doporučit.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Glady

  Brala jsem kvůli zažívacím potížím, Biopron FORTE zabral. Vyzkoušela jsem několik druhů probiotik, ale podle mých zkušeností je Biopron FORTE nejlepší. Užívám ho proto stabilně a jsem spokojena. 

 • Kateřina K.

  Používám kvůli syndromu dráždivého střeva. Stav je o něco lepší. Nežádoucím účinkem je nadýmání.

 • Lucie

  Biopron jsem si velmi oblíbila a hodně mi pomohl. Často mívám potíže se zažíváním, zvláště při velké stresové zátěži nebo při cestování. Když jsem začala brát Biopron, moje obtíže se velmi zlepšily. Co je pro mě osobně velké plus je to, že prášek se může z tobolky vysypat a nemusí se polykat celá tableta, s čímž mívám normálně problémy. Prášek v tabletě je chuťově neutrální.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Soňa

  S biopronem mám již opakovanou zkušenost a musím říct, že opět nezklamal. Často mě po ránu bolelo břicho a vlastně i často během dne. S jídlem chvátám. Zažívání dostává zahul. I díky Biopronu a zpomalení konzumace jídla se celkový zdravotní stav zlepšil. Tableta se dobře polyká, neměla jsem problém. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Veronika

  Využíváme na obtíže spojené s cestováním a skutečně pomáhá. Je úžasné, že ho mohu dávat i našim dětem, kterým vysypávám obsah tobolky do přesnídávky apod. Děti občas tláskají páté přes deváte a od té doby, co biopron užíváme, celkově zažívaní funguje lépe. Odpadlo pocity těžkosti po jídle nebo pobolívání břicha po konzumaci mastnějšího pokrmu.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?