Biopron Forte Doplněk bezlepkové stravy

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

97%

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *
Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short *
Vím, že zasílání informací společností WALMARK lze kdykoli zrušit, newslettery obsahují odkaz pro přímé odhlášení této služby.  Více informací na: Ochrana osobních údajů *

Recenze

Previews Next
 • Zdeňka

  Nemám obecně problém s polykáním léků. Toto je klasická pilulka, která se mi též snadno polyká. Už po pár dnech užívání se mi celkově zlepšilo trávení. Obdobný přípravek od této značky jsem užívala již dříve a ani tento produkt mě nezklamal. Funguje, takže jsem spokojená. Akorát cena by mohla být nižší .

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina

  Po dvou dnech používání Biopron forte se mi ohodne zlepšil zažívací problém, průjem po třech dnech zcela odezněl. Zdravotně jsem se cítila celkově mnohem lépe. Pilulka se dobře polyká a je lehce stravitelná. Všem ostatním uživatelům mohu doporučit. Je vhodná i pro děti. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Martina

  S Biopron FORTE jsem moc spokojená a zařadím ho mezi užívané léky. Zafungoval jako prevence i řešení akutního stavu - břicho mě rychle přestalo bolet. Perfektní na cesty, protože nemusí být v lednici, ale přesto je takto účinný. Snadno se polyká a kdybych měla děti, ocením, že jde i vysypat. Doporučuji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Michaela

  Nejjednodušší bylo vždy užívat tobolku ráno se snídaní. Dávala jsem si opravdu pozor, abych tobolku zajídala. Stačilo jen lehce zapít, abych tobolku spolkla. Nebylo vůbec potřeba ji vysypávat.
  Co se týče účinků, nebylo to sice ze dne na den, ale po delší době pozoruji nejen zlepš

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Hanka

  S užíváním jsem začala po porodu, kdy bylo mé zažívání velmi rozházené. Výsledek byl znatelný již po pár dnech užívání. Ocenila jsem, že Biopron forte mohou i děti a vyzkoušela u svého dvouletého syna, který trpěl zácpou. I jeho zažívání se po pár dnech zlepšilo. Konzumace pilulky snadná pro dospělého, i dítě (vysypání obsahu pilulky do jídla). Biopron forte budeme užívat i nadále.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Ingrid

  Díky Biopronu Forte jsem se během dvou dnů zcela zbavila obtíží se zažíváním, se kterými jsem dlouho bojovala. Kapsle není velká a dá se snadno spolknout, komu by takový způsob nevyhovoval, dá se kapsle snadno vysypat třeba do džusu. je vhodný i pro děti, proto určitě doporučuji

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Martina

  Biopron FORTE jsem si vybrala na moje potíže s nadýmáním a průjmy. Již po týdenním užívání a našem častým grilování se cítím lépe a nepociťuji žádné negativa. Tobolky se dobře zapíjí nejlépe teplým nápojem. Protože se cítím dobře tak druhou část tobolek dám k užívání manželovy který má občas střevní problémy.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Martina

  Biopron Forte funguje spolehlivě. Dlouhodobé působení, rychlý nástup účinku. Pozitivní vliv na organismus. Pilulky jsou lehce polykatelné. Pomohl mi při problémech se zažívám po porodu. Zažívání se zlepšilo a problémy odezněly. Cenově dostupný produkt.

 • Ivet_Danny

  Probiotika jsou pro mě záchrana. Právě v létě při cestování na dovolenou se vždycky bojím střevních potíží a musím mít zásobu SOS léků. Žaludku se po nich uleví. V krabičce je jich tak akorát. Doporučila bych. 

 • Megana4

  Zažívací potíže skutečně dokáží zkazit nejen dovolenou. Tento přípravek pomáhá tomu, aby trávení probíhalo tak, jak má. Já ho mohu všem jedině doporučit.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?