Biopron Forte Doplněk bezlepkové stravy

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Hanka

  S užíváním jsem začala po porodu, kdy bylo mé zažívání velmi rozházené. Výsledek byl znatelný již po pár dnech užívání. Ocenila jsem, že Biopron forte mohou i děti a vyzkoušela u svého dvouletého syna, který trpěl zácpou. I jeho zažívání se po pár dnech zlepšilo. Konzumace pilulky snadná pro dospělého, i dítě (vysypání obsahu pilulky do jídla). Biopron forte budeme užívat i nadále.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Martina

  Po používání produktu jsem cítila výrazné zlepšení zažívání.  Určitě to není moje poslední balení. Vhodný bude i na cestování a při použití antibiotik. Super je že je vhodný i pro děti. Má výborné složení prospěšných  Lactobacilů. Za mne mohu jen a jen doporučit.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Ivet_Danny

  Probiotika jsou pro mě záchrana. Právě v létě při cestování na dovolenou se vždycky bojím střevních potíží a musím mít zásobu SOS léků. Žaludku se po nich uleví. V krabičce je jich tak akorát. Doporučila bych. 

 • Věra

  Průjem odezněl do 2 dnů sám. Užitím Biopron došlo ke zlepšení celkového stavu jak psychického, tak somatického, lepší trávení, odeznění průjmu a úleva již po 1 dni užití. Bez problémů polykatelné, můžete je zapít ale ani nemusíte, záleží jak a co komu vyhovuje.  

 • Kristýna

  Doporučujeme, za mě zatím nejlepší probiotika co jsem vyzkoušela. Probiotika kupuji pravidelně na každou dovolenou, ale stejně mě většinou nějaké obtíže postihnou, letos poprvé s biopron forte vše v pořádku. Doporučuji tedy dál i svým známým. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Je to vynikající výrobek pro zažívání a úpravu. Probiotika pomáhají proti zácpě průjmu a upravují vyprazdňování. Pomáhá i mému příteli který má crohnovu chorobu a díky němu nemá průjem. Mě pomohl upravit vyprazdňování a je moc dobrý. Je to dobrý výrobek je relativně levny

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Romana

  S tímto produktem jsem nadmiru spokojena. Uzivala jsem i pri kojeni a dcerce to nedelalo zadny problem. Navic se mi i upravilo zazivani. Vzdy jsem mela problemy s pravidelnosti. Diky Biopronu tento prpblem vymizel. Uzivala jsem 1 tobolku denne vzdy rano se snidani. Vrele doporucim dalsim uzivatelum. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Veronika

  Libi se mi baleni, nemela jsem problem tobolku dostat z obalu. Libi se mi variabilita uziti -mohu davat to stejne sobe i detem. Libi se mi, ze lze prasek vysypat a nemusim pozivat obal. Ucinek, si myslim, byl znat po par dnech. Idealni pro me pred exotickou dovolenou.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Mária

  Biopron Forte jsme do teď neznali a použili na naší rodinné dovolené u moře já malé děti i manžel a vyhnuli se nám veškeré zažívací potíže. Aplikace taky vpořádku. Tento rok se to obešlo i bez klasické slivovice, takže mohu doporučit všem. Naprostá spokojenost.  

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Ingrid

  Díky Biopronu Forte jsem se během dvou dnů zcela zbavila obtíží se zažíváním, se kterými jsem dlouho bojovala. Kapsle není velká a dá se snadno spolknout, komu by takový způsob nevyhovoval, dá se kapsle snadno vysypat třeba do džusu. je vhodný i pro děti, proto určitě doporučuji

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?