Biopron Forte Doplněk bezlepkové stravy

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Irena

  Bipron forte upravil mou střevní mikroflóru během krátké doby. Se zažíváním mám problémy delší dobu z důvodů nepravidelné stravy, stresu a vracejících se vaginálních mykoz. Nyní mohu říct, že se cítím mnohem lépe, netrpím žádnými vedlejšími příznaky zažívacích potíží. Brala jsem ze začátku 2 tablety 2x denně, nyní 1x denně a mám v plánu dlouhodobé užívání preventivně. Produkt doporučuji!

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Mária

  Biopron Forte jsme do teď neznali a použili na naší rodinné dovolené u moře já malé děti i manžel a vyhnuli se nám veškeré zažívací potíže. Aplikace taky vpořádku. Tento rok se to obešlo i bez klasické slivovice, takže mohu doporučit všem. Naprostá spokojenost.  

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lucka

  Biopron Forte je nejlepší doplněk stravy. Tobolky jsou v želatinové tubičce, snadno se polykají. Již po pár dnech používání jsem cítila zlepšení trávení. Určitě je doporučuji dalším. Jsou výborné i při používání antibiotik, navrátí střeva do normálu 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Martina

  Biopron FORTE jsem si vybrala na moje potíže s nadýmáním a průjmy. Již po týdenním užívání a našem častým grilování se cítím lépe a nepociťuji žádné negativa. Tobolky se dobře zapíjí nejlépe teplým nápojem. Protože se cítím dobře tak druhou část tobolek dám k užívání manželovy který má občas střevní problémy.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Martina

  S Biopron FORTE jsem moc spokojená a zařadím ho mezi užívané léky. Zafungoval jako prevence i řešení akutního stavu - břicho mě rychle přestalo bolet. Perfektní na cesty, protože nemusí být v lednici, ale přesto je takto účinný. Snadno se polyká a kdybych měla děti, ocením, že jde i vysypat. Doporučuji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jiji

  Probiotika Biopron je moje záchran, při letních měsících určitě moc doporučuji i kvůli celkové imunitě. Tuto značku vyhledávám i pro své děti. U malého jsem si nemohla vynachválit kapky, které se přidaly do pití. Za mě moc doporučuji.

 • Vendina

  Probiotika super při problémech rychle vyřeší-což je velké plus. Cena je sice vyšší,ale zase kvalita tomu odpovídá.Na dovolené jsem pomohla jednomu pánovi,bylo mu hrozně zle a divil se,jak rychle přišla úleva

 • Karolinenthal

  Biopron, probiotika, vyrobek ci produkt, ktery by nemel chybet na zadne dovolene, kde se obavate strevnich potizi, ktere by mely nastat, coz jsou zeme typu Tunis a jine. Ale vyuzijete to i jindy, kdy chcete posilit organismus

 • Lenka

  Mám na doporučení a nutná součást lékárničky už několik let. Nedám na probiotika dopustit.

 • Jitka

  Biopron Forte užívám  poprvé a myslím ,že má dobré výsledky.Již delší dobu mám potíže se zažíváním a nadýmáním.Po užívání  Biopron Forte se cítím lepší i když užívám teprve krátce.Tobolky se snadno polykají , můžou je děti od 6 měsíců i diabetici.Můžu jen doporučit .

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?