Biopron Forte Doplňuje probiotika a prebiotika nejen na cestách.

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců
Doplněk bezlepkové stravy

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Veronika

  Využíváme na obtíže spojené s cestováním a skutečně pomáhá. Je úžasné, že ho mohu dávat i našim dětem, kterým vysypávám obsah tobolky do přesnídávky apod. Děti občas tláskají páté přes deváte a od té doby, co biopron užíváme, celkově zažívaní funguje lépe. Odpadlo pocity těžkosti po jídle nebo pobolívání břicha po konzumaci mastnějšího pokrmu.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Je to vynikající výrobek pro zažívání a úpravu. Probiotika pomáhají proti zácpě průjmu a upravují vyprazdňování. Pomáhá i mému příteli který má crohnovu chorobu a díky němu nemá průjem. Mě pomohl upravit vyprazdňování a je moc dobrý. Je to dobrý výrobek je relativně levny

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina K.

  Používám kvůli syndromu dráždivého střeva. Stav je o něco lepší. Nežádoucím účinkem je nadýmání.

 • Alena

  Tento produkt jsem testovala se svým 5.letým synem, který měl shodou okolností v době testování akutní problém se střevy. Syn po poradě s lékařem užíval dvojnásobnou denní dávku tohoto přípravku a zhruba po 1.měsíci bylo po problému. Bříško ho přestalo bolet. Já jsem výrobek užívala v obvyklém dávkování a upravila se mi stolice. Výrobek mohu jenom doporučit.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Petra

  Doporučuji. Vyzkoušeno a splnilo očekávání. Zažívání se zlepšilo, střevní potíže a nadýmání odeznělo. Vyzkoušela jsem u synů, kteří měli průjem. Použití snadné. U syna (2,5 roků) jsem vysypala do jídla nebo do čaje. Velmi dobré účinky budou s užíváním antibiotik, kdy je potřeba zažívací trakt napravit do normálu.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lucie

  Produkt je naprosto skvělý, nemám nafouklé břicho. Určitě všem doporučuji. Střeva se mi lépe prostupují, což jsem za to vděčná. Kapsle se dobře polika, nezavazi v krku. Díky nim jsem i o pár kilo lehci, strava se lépe zpracovává. 

 • Jana

  Biopron Forte mohu jen doporučit. Mohu říct, že se mi trávení zlepšilo, často trpím na průjmy a to zcela odeznělo. Dokonce jsem neměla problémy ani s trávením teď na zahraniční dovolené, což je super. Je vidět, že tabletky zabírají, u mě po pár dnech. Tabletky jsou malý takže se dobře polykají. :) 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Romana

  S tímto produktem jsem nadmiru spokojena. Uzivala jsem i pri kojeni a dcerce to nedelalo zadny problem. Navic se mi i upravilo zazivani. Vzdy jsem mela problemy s pravidelnosti. Diky Biopronu tento prpblem vymizel. Uzivala jsem 1 tobolku denne vzdy rano se snidani. Vrele doporucim dalsim uzivatelum. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lenka

  Mám na doporučení a nutná součást lékárničky už několik let. Nedám na probiotika dopustit.

 • Ivet_Danny

  Probiotika jsou pro mě záchrana. Právě v létě při cestování na dovolenou se vždycky bojím střevních potíží a musím mít zásobu SOS léků. Žaludku se po nich uleví. V krabičce je jich tak akorát. Doporučila bych. 

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?