Biopron Forte Doplněk bezlepkové stravy

Pro dospělé a děti starší 6 měsíců

Chcete připravit vaši mikroflóru na cesty nebo náročnější období v životě?

Můžete si být jisti, že vám tento speciální probiotický komplex obsahující S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy nabídne 100% podporu střevního mikrobiomu, kdykoli bude potřeba když si užíváte skvělý čas v zahraničí nebo pod stanem...

Přečtěte si více o této kategorii

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Kristýna

  Biopron Forte můžu všem vřele doporučit. Doporučuji používat při střevních potížích nebo před cestou do zahraničí. Střevní potíže odezněly velmi rychle. V zahraničí jsem si dopřávala i místní jídla a střevní potíže jsem nepocítila. Tobolky jdou lehce polykat.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kristýna

  Doporučujeme, za mě zatím nejlepší probiotika co jsem vyzkoušela. Probiotika kupuji pravidelně na každou dovolenou, ale stejně mě většinou nějaké obtíže postihnou, letos poprvé s biopron forte vše v pořádku. Doporučuji tedy dál i svým známým. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Zdeňka

  Nemám obecně problém s polykáním léků. Toto je klasická pilulka, která se mi též snadno polyká. Už po pár dnech užívání se mi celkově zlepšilo trávení. Obdobný přípravek od této značky jsem užívala již dříve a ani tento produkt mě nezklamal. Funguje, takže jsem spokojená. Akorát cena by mohla být nižší .

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Veronika

  Využíváme na obtíže spojené s cestováním a skutečně pomáhá. Je úžasné, že ho mohu dávat i našim dětem, kterým vysypávám obsah tobolky do přesnídávky apod. Děti občas tláskají páté přes deváte a od té doby, co biopron užíváme, celkově zažívaní funguje lépe. Odpadlo pocity těžkosti po jídle nebo pobolívání břicha po konzumaci mastnějšího pokrmu.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Michaela

  Užívá dcera na doporučení dětské lékařky zároveň s antibiotiky, po kterých měla průjem. Biopron velmi rychle pomohl. Užíváme také preventivně před dovolenou v zemích s nižšími hygienickými standardy.  Rozhodně neuškodí. Jde o kvalitní produkt pro celou rodinu.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Eliška

  Produkt Biopron Forte pomáhá mému zažívacímu traktu zvládnout letní cestování a bujaré veselí. Nepůsobí křeče v břiše, je šetrný a bez zápachu z pilulí. Tableta není veliká a v pohodě se dá spolknout. Nezaznamenala jsem žádné vedlejší účinky. Doporučuji. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Ivet_Danny

  Probiotika jsou pro mě záchrana. Právě v létě při cestování na dovolenou se vždycky bojím střevních potíží a musím mít zásobu SOS léků. Žaludku se po nich uleví. V krabičce je jich tak akorát. Doporučila bych. 

 • Martina

  Po používání produktu jsem cítila výrazné zlepšení zažívání.  Určitě to není moje poslední balení. Vhodný bude i na cestování a při použití antibiotik. Super je že je vhodný i pro děti. Má výborné složení prospěšných  Lactobacilů. Za mne mohu jen a jen doporučit.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Hanka

  S užíváním jsem začala po porodu, kdy bylo mé zažívání velmi rozházené. Výsledek byl znatelný již po pár dnech užívání. Ocenila jsem, že Biopron forte mohou i děti a vyzkoušela u svého dvouletého syna, který trpěl zácpou. I jeho zažívání se po pár dnech zlepšilo. Konzumace pilulky snadná pro dospělého, i dítě (vysypání obsahu pilulky do jídla). Biopron forte budeme užívat i nadále.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Paja.Kopuleta

  Biopron si vždy ordinuji hlavně u dovolené v Egyptě, kde se to jen hemží průjmy a i doma máme občas rozhozené trávení z jinému rytmu dne. Může za to především stravování all inclusive, na které doma nejsme zvyklí a zažívání je tak zatížené. Probiotika je pomohou hodit zpět do pohody a my se tak zase cítíme lépe :-)

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?