Prvních 1000 dnů nového života

Pomozte svým dětem růst zdravěji!
Je vědecky prokázáno, že výživa v prvních 1 000 dnech života dítěte je naprosto klíčová pro jeho zdraví v dospělosti - a všechno to začíná již v okamžiku početí. Jsou to tedy rodiče, kteří jsou schopni výrazně ovlivnit odolnost dítěte proti nástrahám uspěchaného životního stylu. Strašidelné, že? Ale můžete si oddechnout. Už z toho, že čtete tyto stránky je zcela jasné, že se staráte více než dost!

Věděli jste, že naše kondice je velmi závislá na stavu naší střevní mikrobioty – na mikrobech, kteří žijí v našich střevech? Pokud je narušena normální rovnováha těchto mikrobů, rovnováha střevní mikrobioty trpí, což může přispívat k alergiím nebo autoimunitním onemocněním. A my rozhodně nechceme, aby to v budoucnu potkalo naše děti.

Prvních 1000 dnů nového života
Prvních 1000 dnů nového života

Výživa, výživa a zase výživa!

To je důvod, proč je více než důležité učit děti správným stravovacím návykům od samého počátku jejich života. A přidáním denní dávky probiotik - živých bakterií - přispějete ještě více k tomu, abyste pomohli svému dítěti vybudovat si silnou a vyváženou střevní mikrobiotu a zdravou fyzickou kondici. 

Na prvních 1 000 dnech záleží nejvíce. A jsme si jisti, že jste si toho dobře vědomi.

Produkty