Podpořte rovnováhu střevní mikrobioty a imunitního systému


Kdo z nás by hledal souvislost mezi naším zdravím a stavem našich střev? Přitom střevní mikrobiota může ovlivnit naši každodenní pohodu.

Střevní mikroflóru přirozeně osidlují obrovská množství rozmanitých kmenů mikroorganismů a dohromady váží neuvěřitelných jeden a půl kilogramu. Jejich hlavní funkcí je tvorba ochranné bariéry před toxiny a patogeny z vnějšího prostředí.
Střevní mikrobiom může ovlivňovat celá řada věcí. Jednou z nich je strava, ale také stres, psychická zátěž a nedostatečný pohyb.

Podpořte rovnováhu střevní mikrobioty a imunitního systému

Jak efektivně doplnit prospěšné bakterie, a navíc podpořit imunitní systém?

Některé z těchto faktorů můžeme ovlivnit více, jiné méně a další vůbec. Jeden ze způsobů, jak příznivě ovlivnit stav mikrobioty a zároveň podpořit imunitní systém, je užívání probiotik - Biopron Baby+ a Biopron Kids+

Previews Next
 • Pro miminka

  (kapky)

  Biopron Baby+

  Biopron Baby+

  je doplněk stravy s kombinací 2 probiotických kmenů a vitaminu D3. Navíc je obohacen o vitamin D3, který přispívá ke správné funkci imunitního systému u dětí a podporuje normální růst a vývoj kostí.

 • Pro děti

  (vysypávací tobolky)

  Biopron Kids+

  Biopron Kids+

  je doplněk stravy s unikátní kombinací 4 probiotických kmenů a důležitých vitaminů pro pohodu vašeho dítěte. Navíc je obohacený o vitaminy B6 a C, které jsou důležité pro podporu funkce imunitního systému.

Jak o nás mluví na sociálních sítích?

Proč Biopron?

Důvěryhodný, prověřený a hlavně kvalitní produkt.
Díky kompletní řadě produktů, je BIORPON jedničkou v prodeji
značkových probiotik v ČR.

BIOPRON je první volbou lékárníků v kategorii probiotik.

Zboží skladem - dodáme až k vašim dveřím

Kupte na e-shopu Klub zdraví Wavita

Kupte od našich partnerů