Biopron BabyBifi+ Pro podporu správného vývoje střevní mikrobioty

Pro děti již od narození
Doplněk stravy

Spokojené bříško je nutností! A kdo jiný by to měl lépe vědět, než ta nejoddaněji pečující maminka, což vy nepochybně jste!

Podpořte rovnováhu střevní mikrobioty Vašeho děťátka s Biopron BabyBifi+, probiotickým komplexem speciálně přizpůsobeným dětské střevní mikrobiotě.

Poznejte více o prvních 1000 dnech života!

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Jana

  Probiotika Biopron Baby+ jsme začali dávat našemu šestitýdennímu synovi kvůli častým kolikám a zácpě. Po týdnu užívání bylo vidět výrazné zlepšení. Kapičky mají praktické kapátko a na něm přehledné dávkování, jediné mínus je utěsnění, kapky z lahvičky po uzavření vytékají. Tento produkt doporučuji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Marie K.

  Přála bych si, abych o tomto produktu věděla dřív.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Ivana

  Kapky jsem začala dávat dceři brzy po narození, protože jí trápily bolesti bříška a měla problémy s vyprazdňováním. Již během týdne jsem viděla zlepšení, bolesti bříška nebyly tak časté. Zatím dcera nebyla nemocná. Dávkování pomocí kapátka mi vyhovuje. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lucie

  Kapky jsme začaly užívat z důvodu častých kolik a zácpy a už po jednom týdnu nejhorší stavy úplně vymizely. dávkování mi vyhovuje, kapátko se snadno používá. měla jsem možnost porovnat s kapkami biogaia a nástup účinku biopronu je narozdíl od nich téměř okamžitý. cena je vyšší, ale stojí za to.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lucie

  Kapičky Biopron Baby+ jsem darovala své kamarádce, která má šestitýdenní holčičku, kterou neustále trápí koliky a zácpy. Maminka viděla již po týdnu, že malé slečně kapičky dělají dobře. Díky svému praktickému dávkovači (kapátku) se dávkovalo jedna báseň. Jedinou nevýhodu kamarádka spatřila v ceně výrobku, ale jak se říká, za kvalitu se platí. Kapičky rozhodně doporučujeme dále. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Silvie

  Biopron dávám zhruba od 2. týdne každý den v doporučené dávce naší dnes už 12ti týdenní holčičce. Zpočátku hodně trpěla na bolesti bříška a nadýmání, nyní se již toto naštěstí upravuje. V pravidelném podávání pokračujeme dál i z důvodu obsahu důležitého vitamínu D. 

 • Renata

  S přípravkem Biopron Baby+ jsem spokojená. Dcera ho používá již od prvních dnů po narození. Narodila se císařským řezem a již od začátku jsem musela podávat příkrmy, jelikož jsem plně nekojila. 
  Jsem tedy moc ráda, že jsem poznala  Biopron Baby+ Který je určen především pro tyto případy.
  Dávkování pomocí kapátka je velmi praktické a jednoduché.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Tereza P.

  Rozhodně tento produkt doporučuji!

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Iva

  Moje dcerka trpěla častými zácpami. Už jsem nevěděla, čím jí pomoci až jsem vyzkoušela tento zázrak. Již po dvou dnech došlo ke značnému zlepšení, po týdnu již zácpu neměla. S tím souvisí i celková pohoda miminka. Dávkování nám zcela vyhovuje, stačí 7-8 kapek. Moc doporučuji!

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Hana

  Kapičky Biopron Baby+ jsme uživali spíš hlavně preventivně. Co na kapičkách oceňuji je super kapátko, které mi plně vyhovovalo. Nevýhodou ovšem je, že lahvička musí stát, jelikož těsnost kapátka není nejlepší, což je trošku problém při cestování. Dcera po dobu používání nebyla nemocná a tváří se spokojeně. Za mě bych určitě doporučila a jsem ráda, že tím mohu podpořit správný vývoj střevního systému.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?