Biopron Pregna+ Doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy 

Hned po početí

Není nutné panikařit, vždycky jste věděla, že hodiny života vašeho dítěte začínají tikat již okamžikem početí - a stejně tak začíná i jeho boj za nejlepší možný start do života. Ano, souhlasíme, že to může znít trochu děsivě, ale žádný strach!

Vy, jako maminka, máte vše, co váš nejdražší potřebuje, ve svých vlastních rukou. Navíc nezapomeňte, že vaše tělo nikdy nepotřebovala bezpečnější a lepší péči, než je tomu NYNÍ!

Poznejte více o prvních 1000 dnech života!

Biopron Pregna+ vám poskytuje:​

 • Řádné doplnění stravy potřebné pro celkovou pohodu vás i vašeho dítěte během těhotenství
 • Správnou podporu pro zdravý vývoj vašeho nenarozeného dítěte, s kyselinou listovou podporující růst mateřské tkáně
 • Dlouhodobou podporu vyváženosti vaší střevní mikroflóry a obranyschopnosti, a to díky obsažené kyselině listové
 • Doporučenou pomoc nezbytnou během a po skončení léčby antibiotiky

Přidáním prospěšných mikroorganismů do vaší každodenní stravy pomáháte vytvořit ty pevnější základy vašeho dítěte pro jeho optimálního zdraví. Nezapomeňte, že na prvních 1 000 dnech záleží nejvíce!

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Lenka

  Celkově viditelné zlepšení zdravotního stavu díky užívání těchto tobolek. Zmírnění frekvence zvracení, nevolností a ranní nevolnosti, zlepšení spánku a příval nové energie, eliminace střevních obtíží a nadýmání. Tablety jsou úměrné velikosti a dají se dobře polykají. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Lucia

  Dva měsíce jsem trpěla téměř neustálou nevolnosti a totální nechutí k jídlu a tohle mi hodně pomohlo.. Únava mne předcházela.. Biopron slibuje co splňuje.. Příjemná velikost tobolek, dobre se polykaji, určitě tento produkt budu užívat po celou dobu těhotenství.. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Věra

  Po Biopronu Pregna+ se cítím dobře. Žaludek se mi celkově uklidnil a už necítím jako pátrací balón :)  Líbí se mi, že tenhle doplněk obsahuje kromě probiotik taky brusinky a kyselinu listovou. Že to nejsou jen probiotika, ale také obsahuje důležité vitamíny. Super nápad a já určitě doporučuji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina

  Tablety Biopron Pregna+ mě mile překvapily a doporučím je dále mým kamarádkám. Pociťuji zmírnění zvracení a celkově méně nevolností, mám více energie i přes den a již lépe spím. Tablety se díky rozumné velikosti dobře polykají a frekvence užívání je na zapamatování také v pohodě. Z hlediska účinků zdařilý produkt, můj zdravotní stav se celkově užíváním zlepšil. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Basia

  Velmi příjemný produkt - srovnalo se mi trávení, pálení žáhy a také ranní nevolnosti jsou snesitelnější. Příjemná velikost tobolek, která se dobře se polyká. Díky probiotikám mám více energie, zmizela častá únava. Probiotika jsou obohacená o výtažek kanadské brusinky, což je skvělé jelikož jsou také prevenci k infekcím močového ústrojí. Určitě tento produkt budu užívat po celou dobu těhotenství.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Irena

  Skvělý výrobek. Trpěla jsem na střevní potíže, nevolnosti trvající celý den a únavu. Po 1-2 dnech užívání jsem nepocítila úlevu, po týdnu už ale ano. Střevní potíže se začaly zlepšovat, únava též. Po 2 týdnech únava i střevní potíže úplně odezněly, nevolnosti slábly

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Michaela

  Cítím se daleko lépe. Brzy se mi zmírnila ta šílená únava prvních týdnů. Nevolností příliš netrpím, ale ráno jsem vždy měla těžký pocit žaludku a i to brzy přešlo. Určitě se vrhnu do užívání dalšího balení. Tabletky mají velikost tak akorát, takže se polykají snadno.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina

  Produkt Biopron Pregna+ mohu jen doporučit. Jsem ráda, že jsem byla vybraná do testování. Tablety nejsou obří, že by melo vadit užívání. Nejvíce mi pomohl s mým problémem, jdy nejdříve jsem měla střevní potíže, které nasledovaly zácpou. Biopron díky probiotikum problém vyřešil. Líbí se ni, že ve složení jsou jak probiotika, tak i kyselina listová a vitamín B. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Michaela

  Produkt mi hodně pomohl na nevolnosti. Celkově mi zklidnil žaludek a střeva. Můžu si více aktivně užívat těhotenství. Za mě produkt doporučuji ženam, které mají problém se zažíváním, nevolnostma a vyprazdňováním a boji se brát nějaké léky.  Tím, že můžu trochu víc jíst, tak se mi přestala motat tolik hlava, takže super

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jarmila

  Pro své miminko chceme všechny pouze to nejlepší. Nedokážu zhodnotit jak moc tyto tabletky pro něj byly přínosné, ale věřím, že pro jeho vývoj mu velmi pomohly. Žádné vedlejší účinky naštěstí nenastaly, takže mohu jedině všem doporučit. Určitě při dalším těhotenství znovu využiji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?