Biopron Pregna+ Doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy 

Hned po početí

Není nutné panikařit, vždycky jste věděla, že hodiny života vašeho dítěte začínají tikat již okamžikem početí - a stejně tak začíná i jeho boj za nejlepší možný start do života. Ano, souhlasíme, že to může znít trochu děsivě, ale žádný strach!

Vy, jako maminka, máte vše, co váš nejdražší potřebuje, ve svých vlastních rukou. Navíc nezapomeňte, že vaše tělo nikdy nepotřebovala bezpečnější a lepší péči, než je tomu NYNÍ!

Poznejte více o prvních 1000 dnech života!

Pregna+ vám poskytuje:​

 • Řádné doplnění stravy potřebné pro celkovou pohodu vás i vašeho dítěte během těhotenství
 • Správnou podporu pro zdravý vývoj vašeho nenarozeného dítěte, s kyselinou listovou podporující růst mateřské tkáně
 • Dlouhodobou podporu vyváženosti vaší střevní mikroflóry a obranyschopnosti, a to díky obsažené kyselině listové
 • Doporučenou pomoc nezbytnou během a po skončení léčby antibiotiky

Přidáním prospěšných mikroorganismů do vaší každodenní stravy pomáháte vytvořit ty pevnější základy vašeho dítěte pro jeho optimálního zdraví. Nezapomeňte, že na prvních 1 000 dnech záleží nejvíce!

Hodnocení produktu

95%

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *
Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short Competition consent short *
Vím, že zasílání informací společností WALMARK lze kdykoli zrušit, newslettery obsahují odkaz pro přímé odhlášení této služby.  Více informací na: Ochrana osobních údajů *

Recenze

Previews Next
 • Jarmila

  Pro své miminko chceme všechny pouze to nejlepší. Nedokážu zhodnotit jak moc tyto tabletky pro něj byly přínosné, ale věřím, že pro jeho vývoj mu velmi pomohly. Žádné vedlejší účinky naštěstí nenastaly, takže mohu jedině všem doporučit. Určitě při dalším těhotenství znovu využiji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Irena

  Skvělý výrobek. Trpěla jsem na střevní potíže, nevolnosti trvající celý den a únavu. Po 1-2 dnech užívání jsem nepocítila úlevu, po týdnu už ale ano. Střevní potíže se začaly zlepšovat, únava též. Po 2 týdnech únava i střevní potíže úplně odezněly, nevolnosti slábly

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Janina

  Dostala jsem k vyzkoušení. Moc mi vyhovuje. Cítím se dobře. Jsem ráda, že jsem objevila probiotika.

 • Ivana

  Biopron můžu vřele doporučit,ustaly mi nevolnosti,nebyla jsem tolik unavená ? První trimestr mám již za sebou a přemýšlím zda pokračovat i nadále v užívání.
  Krásné srovná i pocit nafoukleho břicha.Urcite perfektní na srovnání mikroflory.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Věra

  Po Biopronu Pregna+ se cítím dobře. Žaludek se mi celkově uklidnil a už necítím jako pátrací balón :)  Líbí se mi, že tenhle doplněk obsahuje kromě probiotik taky brusinky a kyselinu listovou. Že to nejsou jen probiotika, ale také obsahuje důležité vitamíny. Super nápad a já určitě doporučuji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina

  Tablety Biopron Pregna+ mě mile překvapily a doporučím je dále mým kamarádkám. Pociťuji zmírnění zvracení a celkově méně nevolností, mám více energie i přes den a již lépe spím. Tablety se díky rozumné velikosti dobře polykají a frekvence užívání je na zapamatování také v pohodě. Z hlediska účinků zdařilý produkt, můj zdravotní stav se celkově užíváním zlepšil. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Liduš

  Pomohlo od ranních nevolností již po týdnu. Zmírnění únavy a vyčerpání, měla jsem daleko více energie již po týdnu užívání. Zlepšila se náladovost asi po 3 týdnech užívání. Žádné problémy se zažíváním, zlepšení trávení. Biopron splňuje to, co slibuje. Navíc tělo dostává všechny doplňky stravy důležité pro vývoj miminka. Balení na měsíc vychází cenově velmi výhodně.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Miroslava

  Velice záslužný prostředek pro zachování zdravotního charakteru dítěte protože přináší to nejlepší pro zdraví ještě nenarozeného dítěte,jsem velice vděčná že můžu užívat kvalitní přípravek a tak obohatit plod dítěte a proto ho budu užívat po celé délce těhotenství

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Nikola

  Tento přípravek je skvělý,  nevěřila bych, že mi může něco tak pomoct. Trpěla jsem na střevní potíže, nevolnosti jsem měla celý den, únava nehorázná, dokázala jsem prospat celý den. Po 1-2 dnech užívání jsem necítila buhvi jakou úlevu, po týdnu ale uz ano. Střeva se mi začala srovnávat, nevolnosti ustupovaly. Po 2 týdnech se střeva srovnaly úplně, únava mizela. Nyní po 4 týdnech užívání únava je pryc, mam více energie, nevolnosti mam jen, když se nestihnu včas najist a střevní potíže zmizely úplně. Rozhodně všem těhotným ženám vřele doporučuji. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Michaela

  Produkt mi hodně pomohl na nevolnosti. Celkově mi zklidnil žaludek a střeva. Můžu si více aktivně užívat těhotenství. Za mě produkt doporučuji ženam, které mají problém se zažíváním, nevolnostma a vyprazdňováním a boji se brát nějaké léky.  Tím, že můžu trochu víc jíst, tak se mi přestala motat tolik hlava, takže super

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?