Biopron Pregna+ Doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy 

Hned po početí

Není nutné panikařit, vždycky jste věděla, že hodiny života vašeho dítěte začínají tikat již okamžikem početí - a stejně tak začíná i jeho boj za nejlepší možný start do života. Ano, souhlasíme, že to může znít trochu děsivě, ale žádný strach!

Vy, jako maminka, máte vše, co váš nejdražší potřebuje, ve svých vlastních rukou. Navíc nezapomeňte, že vaše tělo nikdy nepotřebovala bezpečnější a lepší péči, než je tomu NYNÍ!

Poznejte více o prvních 1000 dnech života!

Biopron Pregna+ vám poskytuje:​

 • Řádné doplnění stravy potřebné pro celkovou pohodu vás i vašeho dítěte během těhotenství
 • Správnou podporu pro zdravý vývoj vašeho nenarozeného dítěte, s kyselinou listovou podporující růst mateřské tkáně
 • Dlouhodobou podporu vyváženosti vaší střevní mikroflóry a obranyschopnosti, a to díky obsažené kyselině listové
 • Doporučenou pomoc nezbytnou během a po skončení léčby antibiotiky

Přidáním prospěšných mikroorganismů do vaší každodenní stravy pomáháte vytvořit ty pevnější základy vašeho dítěte pro jeho optimálního zdraví. Nezapomeňte, že na prvních 1 000 dnech záleží nejvíce!

Hodnocení produktu

Prosím, řekněte nám Vaše jméno *
 
Jak jste byli s produktem spokojeni? *
Podělte se s námi o své zkušenosti. *

 
Doporučili byste tento produkt svým známým? Ano, doporučil bych produkt svým známým.
Vaše e-mailová adresa. *

Recenze

Previews Next
 • Nikol

  Produkt mě zaujal svým složením.  Líbí se mi, že je v něm obsažena i kyselina listová. V těhotenství mi bývalo špatně, po nasazení těchto probiotik se to velmi zlepšilo. Zlepšilo se mi i zažívání. Už se cítím pouze těhotná a ne nafouklá jak balón. Produkt doporučuji. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Janina

  Dostala jsem k vyzkoušení. Moc mi vyhovuje. Cítím se dobře. Jsem ráda, že jsem objevila probiotika.

 • Vendula

  Jsem zatím v prvním trimestru a cítím se dost unavane i přes braní tablet. Rozhodně se, ale cítím lépe, protože nejsem tolik nafoukla. Nemam žádné střevní potíže. Uvítala bych větší balení. Tablety se snadno polykaji.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Basia

  Velmi příjemný produkt - srovnalo se mi trávení, pálení žáhy a také ranní nevolnosti jsou snesitelnější. Příjemná velikost tobolek, která se dobře se polyká. Díky probiotikám mám více energie, zmizela častá únava. Probiotika jsou obohacená o výtažek kanadské brusinky, což je skvělé jelikož jsou také prevenci k infekcím močového ústrojí. Určitě tento produkt budu užívat po celou dobu těhotenství.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Jana

  Trpěla jsem na nadýmání a nechutenstvi, oboje se do tydne zlepsilo, po 2 tydnech uz to bbylo dobre. Silna únava se po 2 týdnech zlepšila, po 4 týdnech uz funguju skoro normálně. Oceňuji vysypavaci tobolky pro zeny které mají problémy s nevolnosti a kvuli pocitu na zvraveni by tabletu nespolkly. Celkově se po užívání biopronu pregna citim lepe.

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina

  Produkt Biopron Pregna+ mohu jen doporučit. Jsem ráda, že jsem byla vybraná do testování. Tablety nejsou obří, že by melo vadit užívání. Nejvíce mi pomohl s mým problémem, jdy nejdříve jsem měla střevní potíže, které nasledovaly zácpou. Biopron díky probiotikum problém vyřešil. Líbí se ni, že ve složení jsou jak probiotika, tak i kyselina listová a vitamín B. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Kateřina

  Tablety Biopron Pregna+ mě mile překvapily a doporučím je dále mým kamarádkám. Pociťuji zmírnění zvracení a celkově méně nevolností, mám více energie i přes den a již lépe spím. Tablety se díky rozumné velikosti dobře polykají a frekvence užívání je na zapamatování také v pohodě. Z hlediska účinků zdařilý produkt, můj zdravotní stav se celkově užíváním zlepšil. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Šárka

  Určitě bych tablety doporučila. Po tabletach se zlepšilo zažívání, zklidnění žaludku v době začátku tehotenstvi.
  Velký plus je ze obsahují i kyselinu listovou a tak není potřeba brát spoustu jiných vitamínů. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Tereza

  Líbí se mi spojení probiotik a výživy pro těhotnou i samotné miminko v podobě kyseliny listové a vitamínů skupiny B plus brusinek. Mám pocit, že po par dnech opravdu zmírňuje nevolnost a během dne dodává energii. Určitě pomáhá předcházet dalším zazivacim obtížím jako je zácpa nebo nadymani plus chrání před záněty močových cest. Alespoň já jsem se po dobu užívání s žádným nepotykala i když na ne normalne trpím. Tabletky jsou velikostně akorát a dobře se polykají.
  Biopron Pregna+ doporučuju a určitě plánuju pokračovat v jeho užívání. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.
 • Nikola

  Tento přípravek je skvělý,  nevěřila bych, že mi může něco tak pomoct. Trpěla jsem na střevní potíže, nevolnosti jsem měla celý den, únava nehorázná, dokázala jsem prospat celý den. Po 1-2 dnech užívání jsem necítila buhvi jakou úlevu, po týdnu ale uz ano. Střeva se mi začala srovnávat, nevolnosti ustupovaly. Po 2 týdnech se střeva srovnaly úplně, únava mizela. Nyní po 4 týdnech užívání únava je pryc, mam více energie, nevolnosti mam jen, když se nestihnu včas najist a střevní potíže zmizely úplně. Rozhodně všem těhotným ženám vřele doporučuji. 

  Doporučil/la bych produkt svým známým.

Produkty

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat novinky o střevním mikrobiomu? A nyní navíc slevový voucher na váš první nákup?