Prvních 1000 dní je doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte a představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimálni zdraví na celý život.

Doplněk stravy

Biopron® Pregna+

Doplněk stravy

 • Expertní probiotika pro těhotné ženy a kyselina listová pro vývoj miminka
 • Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství
 • S vitamínem B1 a B2, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání
 • S výtažkem z kanadské brusinky

 BIOPRON® PREGNA+ je unikátní kombinace 4 probiotických kmenů, kyseliny listové, vitaminů skupiny B a brusinek pro zdravé a šťastné miminko i jeho maminku. Produkt je určený k užívání v průběhu těhotenství pro podporu celkové kondice a jako doplnění řádné výživy těhotné ženy a jejího dítěte.

Biopron®  PREGNA+ je doplněk stravy.

Doplněk stravy

Biopron® baby+

Doplněk stravy

 • Od narození
 • S vitamínem D3, který přispívá ke správné funkci imunitního systému a růstu i vývojí kostí u dětí

BIOPRON® BABY+ probiotické kapky jsou unikátní kombinací dvou probiotických kmenů, exkluzivně s NEJPROBÁDANĚJŠÍM probiotickým kmenem Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®), s probiotickým kmenem Bifidobacterium animalis subsp. Lactis a s vitaminem D. Produkt je určený k dlouhodobému podávání za účelem podpory celkové kondice a jako vhodná suplementace Vašeho dítěte či novorozence.

BIOPRON® BABY+ je speciálně vhodný pro malé děti s nedostatečně vyvinutým či narušeným přirozeným bakteriálním prostředím – při a po užívání antibiotik, nebo z důvodu absence průchodu porodními cestami při císařském řezu, kdy nedochází k přirozenému přenosu mikroflóry z matky na dítě. Suplementace probiotiky je zejména doporučována u dětí, které nejsou kojeny, jako podpora vývoje zdravé střevní mikroflóry.

 

Biopron®  BABY+ je doplněk stravy.

Doplněk stravy

Biopron® KIDS+

Doplněk stravy

 • Pro děti od jednoho roku
 • S vitamíny B6 a C, které přispívají ke správné funkci imunitního systému

BIOPRON® KIDS+ je unikátní kombinace 4 probiotických kmenů a důležitých vitaminů B6 a C. Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech. Suplementace probiotiky může pomoci obnovit rovnováhu střevní mikroflóry (např. po antibiotické léčbě). Narušená rovnováha přirozené mikroflóry může být příčinou průjmu, zácpy, křečí nebo nadýmání. Užívání je vhodné u dětí, které začaly navštěvovat kolektivní zařízení (jesle, školky, školy) a proto jsou více vystaveny patogenům. Produkt je určený k dlouhodobému užívání za účelem podpory celkové kondice a doplnění vhodné výživy Vašeho dítěte.

 BIOPRON® KIDS+ je vhodný při a po užívání antibiotik, které mohou způsobit narušení rovnováhy střevní mikroflóry. Produkt můžete podávat také dětem v průběhu prázdnin, což je období zvýšeného rizika narušení střevní mikroflóry.

   Biopron®  KIDS+ je doplněk stravy.

  Biopron® Baby Probiotické kapky

  Doplněk stravy

  Probiotické kapky speciálně vyvinuté pro novorozence a kojence!

  • špičkové složení pro novorozence a kojence
  • 2,5 miliard aktivních bakterií denně
  • vhodné i při dlouhodobém užívání
  Biopron® Baby Probiotické kapky obsahují probiotické kmeny Lactobacillus
  rhamnosus GG a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis.

  Biopron® Baby Probiotické kapky lze podávat dětem již od narození.

  Biopron® Baby Probiotické kapky jsou doplněk stravy.

  Biopron® Laktobacily Baby BIFI+

  Doplněk stravy

  Probiotikum s vysokým podílem bifidobakterií.

  • 1 miliarda aktivních bakterií v denní dávce
  • vhodný již od narození
  • tobolky, jejichž obsah lze vysypat

  Probiotický komplex Biopron® LAKTOBACILY Baby BIFI+ představuje vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacenou o prebiotika fruktooligosacharidy (FOS).

  Jeho speciální složení je přizpůsobené dětské střevní mikroflóře.

  Obsahuje 3 kmeny bifidobakterií v kombinaci s laktobacily, obsah probiotických kmenů je doplněn prebiotickými fruktooligosacharidy. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří bifidobakterie, které jsou vhodné zejména pro dětský organismus – bifidobakterie jsou první mikroorganismy, které osídlují trávicí trakt dítěte.

  Biopron® LAKTOBACILY Baby BIFI+ je obzvlášť vhodný nejen v průběhu, ale i po užívání antibiotik. Přípravek je určený dětem od narození.

  Obsahuje mléčné a sójové složky.

  Složení

  Biopron® LAKTOBACILY Baby BIFI+ obsahuje probiotické kmeny rodu Bifidobacterium a Lactobacillus s významným zastoupením bifidobakterií a prebiotikum fruktooligosacharidy.

  Biopron® Laktobacily Baby BIFI+ je doplněk stravy.

  Biopron® Laktobacílky

  Doplněk stravy

  Cucavé pastilky obsahující probiotika s višňovou příchutí pro děti od 3 let a dospělé.

  • višňová příchuť
  • cucavé pastilky

  Prebiotikum pro děti Biopron® Laktobacílky

  Biopron® LAKTOBACÍLKY představují chutnou alternativu probiotických výrobků. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří bifidobakterie, které jsou důležité zejména pro dětský organismus.

  Kombinace 3 probiotických kmenů s vysokým podílem bifidobakterií je vhodná zejména pro děti. Obsažené probiotické kmeny mají vysokou odolnost vůči působení žaludečních a žlučových kyselin, vysokou schopnost adheze k buňkám střevního epitelu a dlouhou dobu životaschopnosti.

  Obsahuje mléčné a sójové složky.

  Biopron® Laktobacílky jsou doplněk stravy.
  Biopron® MÉĎA

  Doplněk stravy

  Unikátní preparát obsahující probiotika a prebiotika s příchutí bílé čokolády.

  • Unikátní výrobek obsahující probiotika a prebiotika
  • Vhodný během a po ukončení antibiotické léčby
  • S příjemnou příchutí bílé čokolády bez cukru
  • Pro děti od 3 let

  Probiotikum pro děti Biopron® MÉĎA

  Biopron® MÉĎA představuje novou formu probiotických medvídků s příjemnou chutí bílé čokolády. Použité sladidlo maltitol je, na rozdíl od běžných cukrů, šetrné k dětským zoubkům.

  Ve srovnání s běžnou bílou čokoládou mají medvídci nižší obsah cukrů a tuků a také nižší energetickou hodnotu (obsah ve 100g: energetická hodnota 1337 kJ/320 kcal, bílkoviny 3 g, sacharidy 5 g, tuky 10 g).

  Obsahuje mléčné a sójové složky.

  Neobsahuj žádné konzervační látky chemického původu.

  Biopron® MÉĎA obsahuje vysoce kvalitní, patentově chráněný, probiotický kmen Bifidobacterium lactis Bl-04. Prebiotika jsou v přípravku Biopron® MÉĎA zastoupena významným podílem fruktooligosacharidů.

  další produkty z řady biopron®

  Biopron® Forte

  se Saccharomyces Boulardii

  Biopron9®

  pro dlouhodobou rovnováhu

  Pro děti

  probiotika pro děti již od narození